Ing. Michal Jirman

Technický ředitel Termota Praha a.s. a Technický ředitel SES Bohemia Engineering, a.s.

Andrea byla jako osobní kouč naprosto perfektní, přesná a velice empatická. Při každém sezení dokázala přesně svým přátelským a zároveň profesionálním přístupem odhadnout, v jakém psychickém rozpoložení se nacházím. Tudíž, jak moc a do jaké hloubky je možné na konkrétní hodině s mou osobností pracovat. Oceňuji také vedení při stanovení jednotlivých úkolů, které mne dovedly k vytýčeným cílům. I přes mou počáteční skepsi z koučinku jako takového, musím přiznat, že koučovací série pod vedením Andrey předčila v každém směru má očekávání.

 


Anna Chválová

Především bych měla asi říct, že nejsem zrovna “vzorný” klient. Mám, nebo spíš měla jsem, problém s odkládáním věcí na poslední chvíli, což se mi několikrát podařilo “předvést” i při sezení s Andreou. Ovšem i na tomto jsem společně pracovaly a přišlo ohromné zlepšení. Je neuvěřitelné, na jaké možnosti a řešení jsem díky Andree přišla. Jsem jistější nejen v rozhodování, ale i ve vnímání sebe sama. Andrea je profesionál každým coulem, ale přesto je velmi lidská, empatická a neskutečně vnímavá. Na každé sezení s ní jsem se těšila.

 


Martin K.

Nejdříve bych chtěl Andree poděkovat, že to celé se mnou vydržela. Vím, že jsem byl velice komplikovaný klient. Původně jsem do toho šel se zcela odlišným očekáváním. Moje představa o koučování byla velmi naivní. Ale vydržel jsem a jsem za to vděčný. Konečně jsem si uvědomil, co od svého života očekávám a kam se dál chci posouvat. A ano, musel jsem si na to přijít sám, to už teď vím velmi dobře. 🙂 A za tu cestu vděčím Andree. Je to velmi empatický člověk, přesto profík a náročný kouč, a ještě to celé dokáže velmi vhodně odlehčit svým někdy i černým humorem…. Díky.

 


Ing. Irena Klimovová

Andrea byla pro mě jednoznačně šťastnou volbou. Její přímé, cílevědomé a rozhodné vystupování vytvářelo přesně takové zázemí, jaké jsem hledala. Citlivě, s pozorným nasloucháním a upřímným porozuměním, byla spolehlivým a dynamickým průvodcem. Díky své empatii zvolila a podpořila ty správné kroky k cíli. Dnes se na sebe dívám úplně jinak a v jiných barvách také vidím své okolí; kdo se umí šťastně usmát na sebe, dovede rozdávat štěstí i ostatním!

 


Tereza Kalousková

Světlo, radost, optimismus, chuť vstříc životu, ……tohle vše mi přineslo setkání s Andreou. Popsala bych ji jako “Polárku” neboli světlo, které Vám pomůže posvítit na cestu, když máte pocit, že všude okolo je tma. Díky této okouzlující osobě jsem “nakopla” svoje smysly, našla si zaměstnání, začala pracovat na svých vztazích a svém zdraví. Konečně si sundala “černé brýle” a je mi opravdu lépe. Hlavní dojem z práce s Andreou… “ Můžu zase volně dýchat”. Děkuju Andy☘

 


Lucie Vaňková

Po období několika zklamání a neúspěchů a zároveň před ukončením studií jsem si nebyla jistá dalším směřování mého života. Potřebovala jsem si urovnat myšlenky a najít opět sebe sama. Andrea mě dokázala pozorně poslouchat a zároveň mě postupně navést ke splnění úkolů na cestě k mým, nejprve nejasným, cílům. Během sezení jsem si tak přišla na spoustu věcí a začala jsem nad nimi přemýšlet úplně jinak, než doposud. Naučila jsem se více vážit sebe sama a toho, co dělám, srovnala jsem si vlastní hodnoty a ujasnila si, co mne na mé cestě motivuje. Andrea byla náročná, často jsem ze sezení odcházela až vyčerpaná tím, na co jsem v sobě odhalila, ale o to více jsem věděla, že příště se mi uleví zase o něco více. Byla empatická, vnímavá a věnovala mi spoustu času, za což jí moc děkuji.