Něco o mně

O mně

Mé zkušenosti, praxe a hodnoty

Jmenuji se Andrea Gawron a můj příběh je příběhem obyčejné ženy, která vždy toužila mít kariéru, vztah, rodinu a být šťastná. A nyní může říct, že se jí to vyplnilo. Ale to bych předbíhala.

Ve svém životě jsem stejně jako každý z nás stála před mnoha zkouškami. V krátkém časovém úseku mne potkaly zlomové okamžiky. Milovaný táta onemocněl rakovinou bez dobrých vyhlídek a já se poprvé v životě musela poprat se situací, kterou nemám pod kontrolou, naučit se přijímat nechtěnou skutečnost a žít s ní. 

Rozpadl se mi vztah a já se musela naučit žít s pocitem prohry ve hře bez pravidel. 

Dvakrát jsem z vysoké manažerské pozice pro prestižní značky odešla na mateřskou dovolenou, pokaždé s vědomím, že se chci brzy vrátit do práce, kde jsem denně komunikovala s lidmi a vedla malé i velké týmy, připravovala prezentace pro novináře, školení pro personál i zákazníky a organizovala různé akce. A dvakrát jsem zjistila, že o to můj zaměstnavatel nestojí a pracující matka je pro něj potenciální riziko. Právně proběhlo všechno v pořádku, ve skutečnosti jsem se však ocitla znovu na profesní startovní čáře s pocitem totálního zmaru a vlastní bezvýznamnosti.

Přestože jsem se všemi těmi zkušenostmi necítila posílena, posunuly mne vpřed. A také díky nim mohu říct, že mám vše, co jsem chtěla - dva zdravé syny, které mohu vychovávat v krásném rodinném zázemí se současným manželem, a práci, která mne utvrdila v tom, že je možné uspokojit všechna svá já - mateřství i kariéru. 

Díky zkušenostem jsem si uvědomila, že pokud sama neudělám změnu, nemohu čekat, že nastane.

A tak to vlastně funguje i během koučování. Sama jsem strůjcem svého života, sama se limituji svými kdyby, strachem z něčeho a nějakým očekáváním. Pokud bych neměla možnost prožít si všechny tyto situace, nebyla bych připravená na to, stát se dobrým koučem.

V koučování jsem se našla. Ta energie s klienty a možnost být u toho, když si začínají uvědomovat nové věci, myšlenky, chování, když ta změna začíná být vidět navenek a vnímána jejich okolím. To mi dodává energii, smysl života a uspokojení. Pro mne bylo vždy důležité, aby mne práce bavila a naplňovala. Bez toho bych nebyla přínosem ani pro ostatní.


V co věřím

Důvěra a lidskost

Vždy pro mne byla velmi důležitá důvěra mezi partnery i spolupracovníky, stejně jako lidský přístup.

Věřím, že pouze otevřený vztah založený na důvěře je klíčem k hlubší a stabilnější spolupráci a také cestou k uzavření úspěšných partnerství i obchodů. 

A tento přístup je pro mne důležitý i v koučinku. Důvěra a lidskost patří k zásadním kompetencím dobrého kouče.


Jak vypadá taková koučka?

Celkem obyčejně :-)


Na koučink jsem certifikovaná

Aneb moje osvědčení

Jako každý správný kouč vím, že i po získání certifikátu je třeba na svém vzdělávání dále pracovat. Je to nekončící proces, díky kterému získávám nejen další znalosti pro svou praxi, ale který mě také hodně baví. Nikdy mě nepřestane fascinovat, jak složitá, a přitom dokonalá je lidská mysl. 

Spolupracuji s institutem NeuroLeadership, který propojuje koučink a neurovědu, kde působím jako trenérka a hodnotitelka budoucích koučů, jimž pomáhám k jejich vysněnému povolání.

Myslíte, že mohu pomoci i Vám?