Reference

Zpětná vazba od klientů

Mým posláním je pomáhat lidem, aby dokázali naplnit své sny a touhy, a doprovázet je na jejich cestě k životní změně. Klientům jsem užitečná a nápomocná díky svým mnohaletým životním a profesním zkušenostem. Proto ode mne mohou očekávat profesionalitu, důslednost, ale i lidský přístup a pozitivní motivaci.

David Pištěk
Vedoucí oddělení projektového managementu, greiner packaging slušovice s.r.o.

Během spolupráce s Andreou Gawron při koučování jsem velmi ocenil její lidský přístup a praktický pohled na jednotlivá témata, která jsme během naších sezení řešili. Velmi mi pomohly její praktické zkušenosti z firemního prostředí, díky nimž mě dokázala směřovat a já jsem tak mohl vnímat můj posun při naší spolupráci. Chtěl bych také poděkovat za její vstřícnost, upřímnost a způsob jakým dokáže předávat své zkušenosti dále.

Kristýna Janoušková, Termonta Praha a.s.

Andrea dokázala skvěle uchopit mojí osobnost a ukázala mi spoustu věcí, které mi dnes pomáhají nejen v pracovním, ale i soukromém životě. Některé momenty byly hodně náročné, ale odměnou bylo následné "zapadnutí" do sebe a otevření očí.

Byla to zkušenost, kterou doporučuji každému, kdo má zájem o rozvoj svých schopností.

Klára Doležalová

S paní Andreou jsem se potkala na základě doporučení. Nevěděla jsem přesně, co od koučinku čekat a tak ještě předtím, než jsme se viděly osobně, jsem si prošla její webové stránky a pustila si rozhovor, který paní Andrea poskytla Českému rozhlasu. Již podle hlasu jsem poznala, že je empatický člověk. Po osobním setkání se naplnila má představa a to, že pokud se chcete posunout vnitřně dál, musíte svému koučovi důvěřovat a sednout si s ním. A přesně tohle jsem pociťovala s paní Andreou. Bylo až neuvěřitelné, jak hluboko jsme se během koučování dostaly. Z každého sezení jsem odcházela nabitá pozitivní energií a s pocitem, že se mi otevřela nová cesta. Paní Andree děkuji moc za to, že byla tím člověkem, který mi ji pomohl najít.

Soňa Špačková

Mám obrovskou radost, že jsem měla jako mentorku právě Andy. Její přístup mi maximálně vyhovoval. Je přátelská, empatická, umí naslouchat, chápat, přivést člověka k řešením, důležitým uvědoměním i potřebným změnám v životě. Má nespočet kvalitních zdrojů, obohacujících informací a nástrojů / cvičení, které mi umožnily se posunout dál. Co mi však přijde ze všeho nejdůležitější je to, že chce lidem opravdu a upřímně pomoct, čímž si získává důvěru klientů a poskytuje jim ten nejlepší prostor pro růst.

Lucie Vaňková

Po období několika zklamání a neúspěchů a zároveň před ukončením studií jsem si nebyla jistá dalším směřování mého života. Potřebovala jsem si urovnat myšlenky a najít opět sebe sama. Andrea mě dokázala pozorně poslouchat a zároveň mě postupně navést ke splnění úkolů na cestě k mým, nejprve nejasným, cílům. Během sezení jsem si tak přišla na spoustu věcí a začala jsem nad nimi přemýšlet úplně jinak než doposud. Naučila jsem se více si vážit sebe sama a toho, co dělám, srovnala jsem si vlastní hodnoty a ujasnila si, co mne na mé cestě motivuje. Andrea byla náročná, často jsem ze sezení odcházela až vyčerpaná tím, co jsem v sobě odhalila, ale o to víc jsem věděla, že příště se mi uleví zase o něco více. Byla empatická, vnímavá a věnovala mi spoustu času, za což jí moc děkuji.

Petr Sedláček (supervizor vývoje softwaru)

Co v září minulého roku začalo jako experiment, po čtyřech měsících skončilo vyjasněním si životních postojů, priorit, nabytím většího sebevědomí a jistoty v osobním počínání.

Za toto vše vděčím koučce Andree Gawron, která se mnou měla při každém našem setkání bezbřehou trpělivost a byla ochotna naslouchat i těm příběhům, které vedly do slepých uliček. Vždy jsme se ale dokázali vrátit do bodu, který byl důležitý pro vytyčený cíl a tento směr pak udržet. S jistotou mohu říci, že to byla dobře vynaložená energie, čas i finance. Byla to skvělá zkušenost, kterou mohu vřele doporučit.

Zorka Jirmanová

Andrea je v první řadě skvělý člověk, což je jedním z hlavních předpokladu dobrého kouče! Nedá návod, ale pomůže najít cestu ke šťastnějšímu JÁ a klidnější mysli. Můžu jen vřele doporučit...

Michaela Lukešová

Andreu jsem oslovila ve chvili, kdy jsem nevedela kudy kam a bylo mi jasne, ze sama cestu najit nezvladnu. Diky jeji podpore a vedeni, se mi podarilo v sobe sama mnoho veci ujasnit, srovnat si myslenky, cile, a predevsim, srovnat sama sebe. Jeji pochopeni, schopnost se vzit do me situace, jeji metody a zpusob, jakym me behem nasich sezeni provazela, mi byl velmi sympaticky a prijemny. Hodne jsem se diky tomu naucila, hodne jsem zmenila a za to vdecim prave Andree. Mockrat dekuju za skvelou spolupraci, za to, jakym jste mi pruvodcem, Andreo!

Arabela

S Andy se známe již delší dobu. Věděla jsem, že je to skvělá holka, často jsme spolu sportovaly a vždy vyzařovala úžasnou energii. Věděla jsem, čím se zabývá, ale upřímně jsem si nemyslela, že by mi nějak mohla pomoci, a byla jsem vůči její práci spíše skeptická. Ale po 15 letech práce ve stejné firmě jsem se rozhodla udělat zásadní změnu a začít znovu v novém oboru, novém prostředí a s novými lidmi. Bohužel jsem celou situaci podcenila a úplně jsem ztratila sama sebe a své sebevědomí. Nakonec jsem tedy její pomoc vyhledala. A byla to ta nejlepší věc, kterou jsem pro svůj život mohla udělat.

Mezitím vypukla koronavirová krize, během které jsem zůstala bez práce. Za normálních okolností bych určitě propadla depresi, protože jsem poprvé v životě byla nezaměstnaná. Avšak s Andreinou pomocí jsem najednou pochopila, že život je mnohem víc než práce a že je krásný. Po každém sezení jsem se cítila plná energie, šťastná a měla pocit, že můžu zvládnout vše, co si zamanu. Dokonce i kdybych si chtěla zaletět až na Měsíc :-) Andrea mi pomohla více porozumět sama sobě, najít smysl života mimo práci a vlastně zjistit, co v životě doopravdy chci. A to jsem si myslela, že už ve svých 48 letech nedokážu.

Andy je intuitivní a empatická, pomůže vám porozumět sobě a pochopit, jak fungují základní lidské instinkty a návyky, o kterých jsem byla přesvědčená, že už je nedokážu změnit. Ale omyl, s Andy je to možné! Není to snadná cesta, ale jde to. Sezení s Andy mi ukázala, že nejsem na nic "moc stará", že život stojí za to žít, a úplně mi změnila pohled na svět - v nejlepším slova smyslu. Proto Andreu nemůžu nikdy dostatečně doporučit a vynachválit! Pokud váháte, jděte do toho a nebudete nikdy litovat.

Gábina Medová

Andy znám už nějakou dobu. Musím říct, že jsem na začátku byla dost skeptická. Již jsem byla u pár terapeutů, ale nikdo mi nedokázal pomoci. Zprvu jsem měla problém se otevřít a být zcela upřímná. Bála jsem se, že řeknu nebo udělám něco špatně. To se po pár sezeních dost změnilo. Dokázala jsem s Andy řešit i ty nejhlubší problémy. Měla jsem i několik "whoah moments". Myslela jsem si, že na konci své cesty budu jiná, budu se cítit líp - a musím říct, že to se stalo na 100 procent. Sice se stalo něco jiného, než jsem očekávala, ale to, co se stalo, bylo mnohem lepší. Andy vám totiž neřekne, jak žit, ale naučí vás, jak si můžete pomoct sami. Není to jen na krátkou chvíli, ale může vám to změnit celý život. To, co vás naučí, postupy a řešení problémů, je prostě skvělé! Konečně jsem našla někoho, kdo mě naučil, jak být v životě šťastnější! A za to moc děkuji!

Květa Havlová

Před spoluprací s Andreou jsem sice měla o koučinku teoretické představy, ale po pár sezeních bylo jasné, že praxe je přece jen trochu jiná. Andrea má úžasný dar vzbudit od první chvíle důvěru - neřešíte, zda na sebe při rozhovorech "prozradíte" i něco z témat, o kterých se s nikým příliš nebavíte. A když se vám přece jen do nějaké oblasti nechce zabíhat, Andrea na vás nenaléhá, ostatně šikovnými otázkami se vše doví později. Ačkoli jsem v začátcích vstupovala do koučinku s jinými cíli, nakonec jsem díky Andy zjistila, že potřebuji změnit úplně jiné věci, abych mohla být v životě šťastnější a sebevědomější. Andrea byla celou dobu mým průvodcem na cestě ke změně - především ke změně pohledu na sebe sama, což je věc, kterou jsem dlouhé roky nedokázala prolomit. A také se jí povedlo ukázat mi, že nezáleží na tom, kolik vám je nebo co máte všechno za sebou. Na změnu není člověk nikdy moc starý nebo "moc dospělý".

Ing. Michal Jirman

Exekutivní ředitel Termota Praha a.s.

Andrea byla jako osobní kouč naprosto perfektní, přesná a velice empatická. Při každém sezení dokázala přesně svým přátelským a zároveň profesionálním přístupem odhadnout, v jakém psychickém rozpoložení se nacházím. Tedy jak moc a do jaké hloubky je možné na konkrétní hodině s mou osobností pracovat. Oceňuji také vedení při stanovení jednotlivých úkolů, které mne dovedly k vytýčeným cílům. I přes svou počáteční skepsi z koučinku jako takového musím přiznat, že koučovací série pod vedením Andrey předčila v každém směru má očekávání.

Anna Chválová

Především bych měla asi říct, že nejsem zrovna "vzorný" klient. Mám, nebo spíš měla jsem, problém s odkládáním věcí na poslední chvíli, což se mi několikrát podařilo "předvést" i při sezení s Andreou. Ovšem i na tomto jsem společně pracovaly a přišlo ohromné zlepšení. Je neuvěřitelné, na jaké možnosti a řešení jsem díky Andree přišla. Jsem jistější nejen v rozhodování, ale i ve vnímání sebe sama. Andrea je profesionál každým coulem, ale přesto je velmi lidská, empatická a neskutečně vnímavá. Na každé sezení s ní jsem se těšila.

Helen Cernik - Platinum Cirrus Flight Instructor and Professional Pilot

I remember when I heard the term life coach for the first time and thinking to myself wow...what will they think of next to help people out. Thank goodness I am not one of those since I had my life together, a great career, loving family and an optimistic outlook on life.

Therefore it was a little ironic that a few years later when I had a chance to connect and work with a life coach I was blown away on what a huge impact it made on my "perfect" life.

I don't think I understood the concept of a life coach, just thinking it was someone who was a mini psychologist that would try to fix you in a different aspect. I came to realize that a life coach is someone that does not analyze or judge you or dig up the past to fix your future. It is someone that helps you channel your inner energy and insight that you never realized you had.

I won't lie I entered into the first session a little skeptically but willing to give it a shot. After our first meeting I got a better idea of the process and what would be going on over the next sessions.

I was given some light homework which was the wheel of balance and at that point I realized my life was not so balanced as I had imagined. I was eager to continue with the process to find out more.

During the course of the next few weeks Andrea facilitated my unpredictable schedule with different Skype sessions and we dove deeper and deeper.

I am a professional pilot and during the assistance in one coaching session I came to the realization of the reason why I love my job so much. I finally understood deep down with the assistance of Andrea that I was co-dependent on this insatiable need to be valued and respected by the people that I worked with because of my low self worth concept. It was like someone struck me with a stick! I had never realized why I had valued my profession and career over family, friends and other things. I was in a wonderful daze as I emerged into this new life as if I had regained a piece of my eyesight, seeing the world in a different light. All thanks to Andrea's spectacular coaching and her channeling the right questions that made me come to this realization all on my own. This newfound awareness allowed me to realize that I was wanting more out of my life and I was just using my job as a bandaid to help stop this feeling of limited connection with people and a fear of being vulnerable with others. This is only one of many aha moments I had during our sessions.

I had been to a few self help classes before but I had never gone into such an internal depth as with the guidance of my life coach.

During the beginning we set up a few goals to work towards and at the end of the program I realized how superficial they were because I was able to get to such a depth I never was able to realize.

Never once did Andrea tell me her opinion or give me some lecture. She evoked this desire to find the true feelings and reasons behind many things in a very safe environment. With the use of her well guided questions she helped me find the answer to them on my own which was such an empowering feeling. My life has been completely transformed by the time that we were able to work with each other.

I am a lot more aware of situations and mainly my attitude and responses to every day things. I have come out of this experience with a profound sense of being and self awareness that I could never have accomplished without the expert guidance of my life coach. I was humbled by this experience and will forever be grateful!! All my thanks and appreciation Andrea Gawron!!!

Martin K.

Nejdříve bych chtěl Andree poděkovat, že to celé se mnou vydržela. Vím, že jsem byl velice komplikovaný klient. Původně jsem do toho šel se zcela odlišným očekáváním. Moje představa o koučování byla velmi naivní. Ale vydržel jsem a jsem za to vděčný. Konečně jsem si uvědomil, co od svého života očekávám a kam se dál chci posouvat. A ano, musel jsem si na to přijít sám, to už teď vím velmi dobře. 🙂 A za tu cestu vděčím Andree. Je to velmi empatický člověk, přesto profík a náročný kouč, a ještě to celé dokáže velmi vhodně odlehčit svým někdy i černým humorem.... Díky.

Ing. Irena Klimovová

Andrea byla pro mě jednoznačně šťastnou volbou. Její přímé, cílevědomé a rozhodné vystupování vytvářelo přesně takové zázemí, jaké jsem hledala. Citlivě, s pozorným nasloucháním a upřímným porozuměním byla spolehlivým a dynamickým průvodcem. Díky své empatii zvolila a podpořila ty správné kroky k cíli. Dnes se na sebe dívám úplně jinak a v jiných barvách také vidím své okolí. Kdo se umí šťastně usmát na sebe, dovede rozdávat štěstí i ostatním!

Tereza Kalousková

Světlo, radost, optimismus, chuť vstříc životu... Tohle vše mi přineslo setkání s Andreou. Popsala bych ji jako "Polárku" neboli světlo, které Vám pomůže posvítit na cestu, když máte pocit, že všude okolo je tma. Díky této okouzlující osobě jsem "nakopla" svoje smysly, našla si zaměstnání, začala pracovat na svých vztazích a svém zdraví. Konečně si sundala "černé brýle" a je mi opravdu lépe. Hlavní dojem z práce s Andreou? Můžu zase volně dýchat. Děkuju, Andy☘

Myslíte, že mohu pomoci i Vám?